22 Ocak 2012 Pazar

BUGÜN NE GİYSEMDEKİ DEĞİŞİMLER...


Bugün ne giysemdeki değişimlerden bahsetmemiştim... Program başlayalı oldu baya...Bahsedecek çok önemli bir değişme değilde belkide ondan bahsetmedim..Kendi alanında başarılı fakat Modanın M sinden anlamayan Uğurkan Erez geldi oturdu jüri koltuğuna...Ivana ve Hakan ne derse tam tersini söylüyor:) Yada siz şunu şunu uymaz demiştiniz ne oldu yahu:) diyerek..Sürekli arada kalıyor...Bu kısım olmadı program sıkıcılaştı...Hiç mi bulamadınız kardeşim bir modacı?
İkinci olarakta gelelim Özge Ulusoya...Taze taze dans yarışmasında birinci oldu haketti...Ama arka kısımda herkese güzel olmuş diyip yolluyor...Bilmem siz nasıl bakıyorsunuz..Bu değişimler nasıl olmuş sizce?

6 yorum:

 1. Ugurkan Erezi seviyorum :) Ozgede cok yakisti programa ama gercektende herkesi begeniyor:P
  Sevgiler !

  YanıtlaSil
 2. Himm kişilik olarak kesinlikle ama Moda'dan anlamıyor ya:(teşekkürler canım yorum için ...

  YanıtlaSil
 3. biz taa isveçten izliyoruz bu programı ve bayılıyoruz.

  YanıtlaSil
 4. slm cerenim:bende severek takip eden takipçilerindenim ama 3. jüri iyi bir modacı olsada bizi daha bilgilendirici tüyolar verse daha güzel olur gibi..Uğurkan bey kuliste süperdi...

  YanıtlaSil
 5. Özge yokken uğurkanda arkada herkese güzel olmuşsun diyordu. Ben bir şey diyemem juri der diyerek yolluyordu sonra ikinci etaba geçince uğurkan artık bende fikir beyan edicem dedi. Yönetmen ole istemiş.

  özgede ikinci etapta olmuş yada olmamış diyecek yani.

  Uğurkanın juri üyeliği ise çok itici herkese proporsiyon diyor başka bir şey demiyor. Sürekli saçma sapan yerlerden giriş yapıyor. Ivana ve Hakan onu hep idare ediyr.

  Adam gibi bir sürü modacı var. bU dikiş bilmez etmez.

  YanıtlaSil
 6. Teşekkürler milky yorumun için...bence

  YanıtlaSil